Novinka!!!

Výstava Pasti ktzeré zabíjejí – můžeme to změnit

Výstava je tentokráte z tzv. rollupů – výhodou je, že se nezavěšuje, ale nevýhodou je, že je relativně zranitelná, nemůže být instalována nikde, kde by panely mohl povalit průvan, apod…  panely mají rozměr přibližně 80 x 200 cm, každý panel pojednává o jiném tématu, např. otravy zvířat, provoz na silnicích, elekrické vedení aj. Ač to na první pohled působí hrozivě, výstava není “šokující”, všechny panely jsou obsahově vyvážené a zahrnují návrhy na možná preventivní opatření. Součástí výstavy jsou i praktické ukázky – např. ukázka budek do fasády, ukázka samolepek na skleněné plochy aj.

Výstava Konfliktní druhy zvířat

Výstava zahrnuje 14 panelů formátu 70×100 cm (na výšku),  panely jsou vyrobeny z lehčeného plastu “KAPA”

Panely jsou určeny pouze do interiéru, k zavěšení (ideálně na vlasec). Tiskařské barvy by sice měly dle dodavatele technologie odolávat UV záření, ale přesto si podmiňujeme neumisťování panelů na osluněné plochy.

Výstavu zapůjčujeme středním a vysokým školám, muzeím, galeriím…, zapůjčujeme ji bezplatně, pouze za cenu dopravy a balného.

V případě zájmu volejte na +420 384 722 088 nebo pište na vydry@vydry.org

Na výstavu máme pořadník, případné poškození nebo ztráta výstavy může být důvodem zrušení dohodnutého termínu zapůjčení.

Výstava již byla instalována na půdě Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína v Třeboni, Gymnázia v Třeboni, Fakulty managementu VŠE v Jindřichově Hradci, Knihovny Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Městské knihovny v Třeboni, Fakulty životního prostředí ČZU v Praze, SŠ rybářské ve Vodňananech, MěÚ v Chotěboři, na ZŠ a Gymnáziu v Chotěboři, v ZŠ Česká Bělá, ve foyeru Krajského úřadu Jihočeského kraje, v Národním zemědělském muzeu v Praze, v muzeu v Liberci…

výstava větší