NEVÍTE KAM NA VÝLET? ZKUSTE ENVIROSKOP!

Enviroskop_logo

KRAjská Síť Environmentálních Center (Krasec), jíž jsme členy, spustila nové webové stránky enviroskop.cz a mobilní aplikaci s názvem Enviroskop. Pro zájemce z řad jihočeské veřejnosti a návštěvníků Jihočeského kraje nabízí více než 400 výletů za přírodou, krajinou a zdravým životním stylem; plánovač a deník výletů; možnost komentovat a sdílet lokality na sociálních sítích.

Tisková zpráva Enviroskop

STEZKA ZDRAVÍ – TŘEBOŇ _ HRÁDEČEK

Pojďte si zahrát novou poznávací hru „STEZKA ZDRAVÍ TŘEBOŇ – HRÁDEČEK“ na trase Naučné stezky zdraví. Vyřešte úkoly u zastavení naučné stezky, rozluštěte tajenku a odemkněte si schránku s malým pokladem.

Hru naleznete na lokalitě regionálního programu environmentální turistiky ENVIROSKOP _ OŽIVENÉ STEZKY – TERÉNNÍ HRY (klikni zde) nebo na stránkách sítě KRASEC  (klikni zde)

STÁHNĚTE SI HRACÍ KARTU

Pokud hru vyzkoušíte, moc oceníme zpětnou vazbu pro její vylepšení. Své náměty můžete poslat na KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuto hru pro vás připravila Krajská síť environmentálních center Krasec a Český nadační fond pro vydru v rámci projektu Oživené stezky.

Krasec

 

 

 

Tento projekt je podporován Jihočeským krajem.

Jihočeský kraj

 

 

 

Projekt Oživené stezky je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Státní fond životního prostředí