Chcete nás finančně podpořit či dát někomu nevšední dárek?

Adoptujte si některé z našich zvířat!

Smyslem adopce je nejen podpořit naší stanici, ale i vytvořit pouto mezi Vámi a vybraným zvířetem a také pouto mezi vámi a naší organizací. Chtěli bychom vytvořit databázi přátel Záchranné stanice a Českého nadačního fondu pro vydru.

Pro tyto přátele jsou připravovány další služby a výhody, zejména zasílání informací o akcích pořádaných naší organizací a pozvání na Den pro sponzory, který uspořádáme každoročně v měsící září. Proto prosíme o uvedení e-mailové adresy při zasílání jakékoliv finanční podpory.

Adopce Vámi vybraného trvale handicapovaného živočicha  spočívá ve finančním příspěvku, který vychází z potřeb jednotlivých zvířat na chov, péči a stravu po dobu jednoho roku.

Adopci můžete využít jako dárek pro vaše blízké. Po přispění finanční částky vám nebo přímo obdarovanému bude zaslán certifikát s poděkováním, s informacemi o vybraném zvířeti a údajem o délce období adopce. To se odvíjí od výše finanční částky, kterou věnujete.

Můžete přispět i na technické zázemí stanice, případně na zvířata obecně.

Při věnování částky nižší než jsou celoroční náklady:

  • Dostanete darovací certifikát s poděkováním a s informací, na jak dlouhou dobu jste si zvíře adoptovali.
  • Budete pozváni na Den pro sponzory a obdržíte darovací certifikát (zalaminovaná A4 s fotem, stručnou informací o vámi podporovaném zvířeti a s poděkováním za finanční příspěvek).
  • Budete zařazeni do databáze přátel naší organizace, s právem o zasílání informací o naší organizaci. Podmínkou je uvedení kontaktní e-mailové adresy.

Při věnování celé roční částky či částky vyšší obrdží dárce ještě něco navíc:

  • Zhotovíme a umístíme cedulku s informací o vaší adopci u klece či voliéry vámi sponzorovaného zvířete.
  • Umožníme dárci procházku v okolí stanice s dravcem či sovou na ruce. (Závisí na aktuální dostupnosti „kontaktních“ jedinců. Doba procházky s ohledem na potřeby zvířat cca 30 minut).

Platit lze hotově či převodem na účet.

Potřebné údaje:

Český nadační fond pro vydru
P.O. Box 53
379 01 Třeboň
CZECH REPUBLIC

tel: + 420 384 722 088
e-mail: www.vydry@vydry.org
číslo účtu: 17530251/0100 KB Třeboň

Při platbě převodem, prosíme, uveďte své jméno a informaci, že jde o dar. Na požádání Vám na dar vystavíme potvrzení pro uplatnění odpočtu ze základu daně.

Aktuální výše adopcí  ke stažení: Adopce od 01/2017

Přijďte se k nám podívat, jste zváni a těšíme se na Vás.

jezek